УЛЬТРАЗВУКОВАЯ ОЧИСТКА ДЕТАЛЕЙ ВО ФРЕОНОВЫХ КОМПОЗИЦИЯХ
Ключові слова:
кавитация, концентратор колебаний, конденсация, ультразвуковые установки, лидер пузырька, углеводороды, регенерация, токсичность, интенсифицирование, растворы, температурный режим, адгезия, ультразвуковые поля, преобразователь, утилизация, производительноАнотація
Рассмотрена задача по определению ряда преимуществ и ключевых моментов ультразвуковой очистки (УЗО) деталей во фреоновых композициях. Предложены конструкции ранее используемых в производстве ультразвуковых установок. Выполнена сравнительная идентификация моющих смесей относительно их компонентов. Предложена методика, оправдывающая изменения частот в режимах работы как магнитострикционных, так и фарфоровых вибраторов УЗО установок. Определены несколько приоритетных направлений исследования частотных гармоник процесса УЗО — это зарождение и формирование лидеров-пузырьков, которые образуются в жидкой среде, плотность которой должна быть определенной, также как и температура жидкости. Резонансная частота колебаний, вследствие которой происходит самопоглощение или самозахлопывание лидеров пузырьков рассматривается отдельно, так как процесс бомбардировки поверхности детали является относительно бесконтрольным процессом.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Положення про авторські права Creative Commons
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.